Про компанію Арбітрум

Юридична компанія «Арбітрум» створена в 2003 році.

Фахівці нашої компанії надають широкий спектр послуг, серед яких корпоративні справи, податкові спори, сімейні справи, спадкові спори, оформлення земельних ділянок і приміщень, кримінальні справи, справи з банкрутства.

Наша мета - задоволення побажань клієнта за допомогою надання клієнту юридичної послуги з максимальною ефективністю.

Наш досвід, знання і можливості підтверджують багато наших клієнтів, серед яких як великі промислові підприємства, так і приватні клієнти.

Кожна проблема або питання, з яким до нас звертаються, ми аналізуємо до деталей і в кожній конкретній ситуації виробляємо стратегію, яка дозволяє домогтися однозначного результату.

З метою забезпечення найвищих стандартів обслуговування клієнтів наші юристи втілюють ефективні методи і форми роботи, які базуються на підході, орієнтованому на індивідуальні потреби клієнта, досконалому знанні законодавства, швидкому реагуванні на потреби клієнта, суворому дотриманні режиму конфіденційності, розумінні місцевого ділового середовища і застосуванні новітніх інформаційних технологій.

Кожен фахівець компанії є частиною єдиної команди, сповідуючи і дотримуючись принципів життя компанії.

Наші фахівці формують культуру компанії, в основі якої лежать життєві цінності людей і стосунків між людьми.

Філософія компанії базується на принципах і полягає в максимальному задоволенні потреб наших клієнтів в правовому забезпеченні.

Ми не розповідаємо, як зробити - ми робимо те, про що інші лише розповідають.


Юридична підтримка
Консультації по телефону
Складання процесуальних документів

Наші принципи:

Протягом більше 10 років стабільної роботи на національному ринку юристи юридичної компанії «Арбітрум» придбали репутацію і завоювали довіру Клієнтів, в першу чергу завдяки професійним навичкам та багаторічному досвіду роботи наших фахівців, які володіють не тільки досконалим знанням законодавства, а й високим рівнем інтелекту, що в свою чергу допомагає вирішувати правові спори будь-якої складності. На відміну від ряду вузькоспеціалізованих юристів, наші фахівці мають значний досвід роботи в багатьох галузях права, серед яких трудове право, кримінальне право, адміністративне право, цивільне право, податкове право і інші. Ми дуже відповідально ставимося до підбору професійних кадрів, оскільки кожен наш юрист - це гарантія вирішення завдань Клієнта. Наша робота спрямована цілком на результат і по праву викликає довіру Клієнтів!

Всі дії, які відбуваються в суспільстві, повинні відбуватися відповідно до законів. Різноманітність законів не дає можливості швидко і чітко знайти рішення в складній ситуації без грамотного фахівця. Саме для того, що б отримати гарантований 100% результат, юристи компанії «Арбітрум» знаходять найоптимальніші шляхи вирішення завдань, які базуються на індивідуальних потребах клієнта, досконалому знанні законодавства, швидкому реагуванні на потреби клієнта, суворому дотриманні режиму конфіденційності, розумінні місцевого ділового середовища і застосуванні новітніх інформаційних технологій.

Юристи нашої компанії, не дивлячись на високий професіоналізм та поглиблене знання законодавства, постійно вдосконалюють рівень своїх знань. Наші юристи постійно перебувають у взаємодії з Клієнтом, супроводжуючи його на зустрічах, переговорах, представляючи інтереси в різних державних органах. Все вище перераховане дозволяє оперативно приймати рішення і гарантує 100% результат нашої роботи. Спеціалісти нашої компанії завжди повністю вникають суть питання Клієнта, аналізують ситуацію, зіставляють з законодавством, і тільки після цього роблять все необхідне для того, що б задовольнити побажання Клієнта.

Компанія надає послуги всім, хто потребує правової допомоги.

Обмеження доступу третіх осіб до інформації клієнта, яка передається у відання компанії.

Контроль на всіх етапах справи до отримання результату. Персональна відповідальність кожного співробітника.

Ухвалення економічно виправданих і вивірених рішень в інтересах клієнта, які дозволяють найбільш швидко отримати результат.

Зміни в суспільстві, законодавстві є стимулом для вдосконалення навичок і умінь, якими володіють співробітники компанії. Ми розвиваємо себе постійно, збільшуючи рівень своїх компетентностей у праві.

Розширення юридичних послуг, які надаються, та територій на які поширюється наша діяльність.

Стратегія діяльності та отримання результату ґрунтується на винятковому застосуванні чинного законодавства.

Індивідуальний підхід до клієнта і поставлених завдань.

Спеціалісти і партнери юридичної компанії «Арбітрум»

Карелов
Костянтин Юрійович

юрист вищої категорії, адвокат, арбітражний керуючий

Керуючий партнер юридичної компанії "Арбітрум"

Практика 11 років

Спеціалізація: кримінальне, господарське, цивільне, адміністративне право, справи про банкрутство

  • +38-050-402-2662

Карелова
Алла

HR менеджер
 

Партнер юридичної компанії "Арбітрум"

Практика 5 років

Спеціалізація: Медіація, Сімейне право, Менеджмент персоналу
 
 

  • +38-050-402-2662

Бондар
Єлизавета

юрист

Помічник адвоката

Практика 2 роки

Спеціалізація: цивільне право, право інтелектуальної власності, сімейне право
 

  • +38-050-402-2662

Мариніч
Ганна

бухгалтер-економіст

Бухгалтер-економіст

Практика 6 років

Спеціалізація: податкове право, бухгалтерський облік у фізичних осіб, ФОП та юридичних осіб, декларації з доходів

  • +38-050-402-2662