Завершено ліквідацію боржника в межах процедури банкрутства, заборгованість якого становила 8406635 грн

Господарським судом Луганської області від 02 липня 2019 року за заявою ГУ ДПС у Луганській області порушено провадження у справі про банкрутство боржника, у зв’язку із неспроможністю останнього виконати свої грошові зобов’язання перед кредитором по сплаті податку на прибуток підприємства у розмірі 8 406 635 грн, протягом строку встановленого для їх погашення.

У справу про банкрутство арбітражним керуючим (розпорядником майна, а згодом - ліквідатором) було призначено керуючого партнера юридичної компанії «АРБІТРУМ» - Карелова Костянтина Юрійовича.

В межах процедури банкрутства, арбітражним керуючим проведені наступні заходи: розшук боржника та його керівних органів, розшук активів, інвентаризацію у боржника, ліквідацію боржника та виключення боржника з реєстру юридичних та фізичних осіб підприємців.

У зв’язку недостатністю майна боржника, на засіданні зборів комітету кредиторів одноголосно було прийнято рішення про звернення до Господарського суду Луганської області із клопотанням про ліквідацію банкрута та закриття провадження по справі.

18 травня 2020 року Господарським судом постановлено ухвалу про ліквідацію банкрута та закриття провадження по справі.

Арбітражний керуючий Карелов К.Ю. працює у східному, центральному та південному регіоні у справах з питань банкрутства, забезпечуючи виконання процедури у найкоротший термін з максимальною ефективністю.