За рішенням суду клієнта ЮК Арбітрум звільнено від кримінальної відповідальності

16.09.2019 проголошено рішення суду, за яким закрито кримінальне провадження відносно особи, яка притягалася до відповідальності за частиною 2 статті 286 КК (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами).

Довгий шлях пройдено командою правників компанії Арбітрум від прийняття справи на стадії вироку, що не набув чинності, до закриття справи. Проведено аналіз матеріалів справи, складено та подано апеляційну скаргу, здобуто впевнену перемогу в апеляційному суді Харківської області та скасовано вирок, що дало змогу переглянути справу у суді першої інстанції та нарешті отримати рішення, яким закрито провадження та особу звільнено від кримінальної відповідальності.

Кропітка робота протягом тривалого часу, застосування різних механізмів захисту прав особи, використання досвіду та провідних правових позицій, ретельне дослідження матеріалів справи на предмет їх відповідності законодавству та законності їх отримання дало змогу досягнути максимального результату для клієнта.

Компанія Арбітрум – це завжди максимальний результат.