Про компанію Арбітрум

Fama plures, quam opes – Репутація значить більше, ніж багатство

Започаткована компанія «Арбітрум» 01 лютого 2010року.

Фахівці нашої компанії надають широкий спектр послуг, серед яких корпоративні справи, податкові спори, сімейні справи, спадкові спори, оформлення земельних ділянок і приміщень, кримінальні справи, справи з банкрутства.

Наша мета - задоволення побажань клієнта за допомогою надання клієнту юридичної послуги з максимальною ефективністю.

Наш досвід, знання і можливості підтверджують багато наших клієнтів, серед яких як великі промислові підприємства, так і приватні клієнти.

Кожна проблема або питання, з яким до нас звертаються, ми аналізуємо до деталей і в кожній конкретній ситуації виробляємо стратегію, яка дозволяє домогтися однозначного результату.

З метою забезпечення найвищих стандартів обслуговування клієнтів наші юристи втілюють ефективні методи і форми роботи, які базуються на підході, орієнтованому на індивідуальні потреби клієнта, досконалому знанні законодавства, швидкому реагуванні на потреби клієнта, суворому дотриманні режиму конфіденційності, розумінні місцевого ділового середовища і застосуванні новітніх інформаційних технологій.

Кожен фахівець компанії є частиною єдиної команди, сповідуючи і дотримуючись принципів життя компанії.

Наші фахівці формують культуру компанії, в основі якої лежать життєві цінності людей і стосунків між людьми.

Філософія компанії базується на принципах і полягає в максимальному задоволенні потреб наших клієнтів в правовому забезпеченні.

Ми не розповідаємо, як зробити - ми робимо те, про що інші лише розповідають.


Юридична підтримка
Консультації по телефону
Складання процесуальних документів

Наші принципи:

Протягом більше 10 років стабільної роботи на національному ринку юристи юридичної компанії «Арбітрум» придбали репутацію і завоювали довіру Клієнтів, в першу чергу завдяки професійним навичкам та багаторічному досвіду роботи наших фахівців, які володіють не тільки досконалим знанням законодавства, а й високим рівнем інтелекту, що в свою чергу допомагає вирішувати правові спори будь-якої складності. На відміну від ряду вузькоспеціалізованих юристів, наші фахівці мають значний досвід роботи в багатьох галузях права, серед яких трудове право, кримінальне право, адміністративне право, цивільне право, податкове право і інші. Ми дуже відповідально ставимося до підбору професійних кадрів, оскільки кожен наш юрист - це гарантія вирішення завдань Клієнта. Наша робота спрямована цілком на результат і по праву викликає довіру Клієнтів!

Всі дії, які відбуваються в суспільстві, повинні відбуватися відповідно до законів. Різноманітність законів не дає можливості швидко і чітко знайти рішення в складній ситуації без грамотного фахівця. Саме для того, що б отримати гарантований 100% результат, юристи компанії «Арбітрум» знаходять найоптимальніші шляхи вирішення завдань, які базуються на індивідуальних потребах клієнта, досконалому знанні законодавства, швидкому реагуванні на потреби клієнта, суворому дотриманні режиму конфіденційності, розумінні місцевого ділового середовища і застосуванні новітніх інформаційних технологій.

Юристи нашої компанії, не дивлячись на високий професіоналізм та поглиблене знання законодавства, постійно вдосконалюють рівень своїх знань. Наші юристи постійно перебувають у взаємодії з Клієнтом, супроводжуючи його на зустрічах, переговорах, представляючи інтереси в різних державних органах. Все вище перераховане дозволяє оперативно приймати рішення і гарантує 100% результат нашої роботи. Спеціалісти нашої компанії завжди повністю вникають суть питання Клієнта, аналізують ситуацію, зіставляють з законодавством, і тільки після цього роблять все необхідне для того, що б задовольнити побажання Клієнта.

Компанія надає послуги всім, хто потребує правової допомоги.

Обмеження доступу третіх осіб до інформації клієнта, яка передається у відання компанії.

Контроль на всіх етапах справи до отримання результату. Персональна відповідальність кожного співробітника.

Ухвалення економічно виправданих і вивірених рішень в інтересах клієнта, які дозволяють найбільш швидко отримати результат.

Зміни в суспільстві, законодавстві є стимулом для вдосконалення навичок і умінь, якими володіють співробітники компанії. Ми розвиваємо себе постійно, збільшуючи рівень своїх компетентностей у праві.

Розширення юридичних послуг, які надаються, та територій на які поширюється наша діяльність.

Стратегія діяльності та отримання результату ґрунтується на винятковому застосуванні чинного законодавства.

Індивідуальний підхід до клієнта і поставлених завдань.

Спеціалісти і партнери юридичної компанії «Арбітрум»

Карелов
Костянтин Юрійович

юрист вищої категорії, адвокат, арбітражний керуючий

Керуючий партнер юридичної компанії "Арбітрум"

Практика 11 років

Спеціалізація: кримінальне, господарське, цивільне, адміністративне право, справи про банкрутство

  • +38-050-402-2662

Карелова
Алла

Психолог, HR менеджер

Партнер юридичної компанії "Арбітрум"

Практика 5 років

Специалізація: Медіація, Сімейні конфлікти, психологія персоналу, дитяча психологія, висновки для суду щодо визначення морального стану та моральної шкоди

  • +38-050-402-4063

Бондар
Єлизавета

юрист

Помічник адвоката

Практика 2 роки

Спеціалізація: цивільне право, право інтелектуальної власності, сімейне право
 

  • +38-050-402-2662

Мариніч
Ганна

бухгалтер-економіст

Бухгалтер-економіст

Практика 6 років

Спеціалізація: податкове право, бухгалтерський облік у фізичних осіб, ФОП та юридичних осіб, декларації з доходів

  • +38-050-402-2662