НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ

ВАШИХ ІНТЕРЕСІВ

Основні напрямки діяльності

Супровід бізнесу

Юридична компанія «Арбітрум» здійснює супровід бізнес-процесів підприємств і підприємців, надає юридичні послуги на постійній основі і надає одиничні послуги з вирішення конкретної ситуації.

Початок підприємницької діяльності пов'язано з державною реєстрацією господарюючого суб'єкта, який починає свою діяльність. В результаті діяльності підприємства (підприємця) виникає необхідність внесення змін (зміни складу учасників, видів діяльності, місцезнаходження, зміни директора, збільшення / зменшення статутного капіталу, вихід / вхід учасників, реорганізація і так далі) до державного реєстру. Це тягне за собою складання і подачу реєстратору необхідного пакету документів складених в певному порядку, які відображають волю власників бізнесу.

Спеціалісти юридичної компанії «Арбітрум» мають багатий практичний досвід і навички в питаннях реєстрації бізнесу та внесення змін до реєстраційних даних у зв'язку з виникаючими змінами і готові в будь-який момент надати консультаційну та практичну допомогу в даному питанні.

Діяльність господарюючого суб'єкта безпосередньо залежить від діяльності з контрагентами. Уміння домовлятися не завжди є запорукою отримання прибутку, тому що в процесі виконання угоди сторони можуть відійти від домовленості, що в свою чергу призводить не до отримання прибутку, а до збитків. Надійним захистом у відносинах контрагентів є договір, в якому сторони найбільш повно і чітко відображають свої вимоги до предмету договору і порядку його виконання.

Наші юристи мають багатий практичний досвід і навички в питаннях складання і аналізу договорів, беруть участь в переговорах щодо укладення договорів з метою мінімізації ризиків клієнта в майбутньому, відстоюють інтереси клієнта по виконанню договорів в суді і супроводжують виконання судових рішень.

На етапі отримання прибутку, підприємство підпорядковується загальним правилам і несе зобов'язання перед державою по сплаті податків і зборів. Контролюючі органи з одного боку стримані законами, які встановлюють порядок їх дій, але найчастіше вдаються до способів, які не описані в законах, або суперечать їм. В результаті таких дій представники контролюючих органів отримують необхідні результати у вигляді донарахувань до бюджету, а підприємець збитки і, що найбільш небезпечно, кримінальне провадження щодо посадових осіб підприємства.

Спеціалісти юридичної компанії «Арбітрум» з питань податкового законодавства супроводжують перевірки фіскальних органів, перевіряють законність і обґрунтованість винесених рішень про перевірку суб'єктів господарювання, аналізують акти перевірок і подають обґрунтовані заперечення до актів перевірок, аналізують податкові повідомлення рішення про донарахування податкових та грошових зобов'язань, і оскаржують рішення фіскальних органів в адміністративному та судовому порядку.

Кримінальні справи

У разі порушення норм кримінального права, незаконного притягнення до кримінальної відповідальності, професіонали своєї справи, висококваліфіковані спеціалісти юридичної компанії «Арбітрум» готові надати всі види допомоги, консультації та вирішення різного роду проблем, що стосуються кримінального права та процесу. Юристи нашої компанії займаються оформленням документації, збором доказової бази, оформленням позовних заяв та адвокатських запитів, а також апеляційних і касаційних скарг на рішення судів попередніх інстанцій. Адвокати компанії представляють клієнтів на судових засіданнях, присутні при допитах, з метою захисту клієнта від тиску.

Послуги, які надають спеціалісти компанії:

 • Написання позовних заяв у разі обвинувачення або з метою захисту прав клієнта, подача цієї заяви, направлення і контроль у ході судового розгляду;
 • Підготовка повного пакету процесуальної документації, якою займаються професійні юристи;
 • Представництво клієнта на судовому засіданні;
 • Грамотна підготовка доказової бази, а саме: збір максимальної кількості відповідних матеріалів, фактів, які свідчать про правоту клієнта;
 • Захист прав клієнта на кожній стадії судового розгляду;
 • Послуги та захист в ході судового засідання прав потерпілого;
 • Захист прав клієнта юридичної компанії «Арбітрум» під час допиту;
 • Захист клієнта від психологічного впливу або тиску;
 • Підготовка документації щодо оскарження рішення суду, направлення відповідних заяв і повторний захист клієнта.

Якщо вам довелося зіткнутися віч-на-віч з порушенням, яке пов'язане з кримінальним правом, то тільки допомога професіоналів своєї справи і фахівців в цій області може позитивно вплинути на вирішення ситуації. Відстоювання ваших прав в ході судового розгляду повинно здійснюватися тільки кваліфікованими юристами і адвокатами, адже від цього рішення суду залежить ваше подальше життя.

Майнові спори

Оцінка майна та майнових прав

Профессионально и под ключ выполним оценку имущества и имущественных прав с учетом всех требований законодательства Украины.

Оценка жилой и коммерческой недвижимости

Оценка земельных участков различного целевого назначения

Оценка грузовых и легковых автомобилей

Оценка производственного оборудования

Оценка корпоративных прав и ценных бумаг

Оценка бизнеса и интеллектуальной собственности

Оценка ущерба

 

Когда необходима оценка имущества?

 • операции с недвижимостью и землей;
 • вступление в наследство;
 • внесение имущества в уставный капитал компании;
 • имущественные споры;
 • принятие управленческих решений относительно имущества;
 • определение размера арендной ставки;
 • банковское или частное кредитование под залог имущества;
 • переоценка основных средств и налогообложение;
 • страхование имущества.

 

Что вы получите, заказав оценку в Арбитруме?

Максимальную скорость решения вашей задачи

Опыт наших лучших специалистов

Комфортные цены на услуги

Выгодный нужный результат

Удобство взаимодействия с нами на протяжении всего проекта

Гарантированное профессиональное выполнение оценки

Конфиденциальность коммерческой информации и ваших персональных данных

Полное соответствие закону

Право інтелектуальної власності

Інтелектуальна власність - це результат або продукт інтелектуальної діяльності людини. Наприклад, твір музичного або літературного характеру, емблеми, штампи, назви, які використовують комерсанти.

З юридичної точки зору така власність теж охороняється. Як ми знаємо, це патенти, товарні знаки або авторські знаки. Саме такий захист дозволяє людині, яка створює щось завдяки своєму розуму, заробляти гроші. Сфера інтелектуальної власності створює такі умови, в яких може розвиватися і функціонувати бізнес. Це досягається шляхом пошуку рівноваги між потребами новаторів і масової публіки.

Спеціалісти нашої компанії надають клієнтам широкий спектр послуг, які допоможуть вирішити певні проблеми в сфері інтелектуальної власності або інформаційних технологій:

 • Проведення консультацій (пошук рішення в питаннях захисту предметів інтелектуальної власності, варіанти володіння і управління цими предметами у відповідності з законодавством);
 • Оформлення авторських прав;
 • Реєстрація продуктів інтелектуальної власності (марок, моделей або винаходів);
 • Оформлення договорів-замовлень на створення твору інтелектуальної власності (договір, ліцензія, майнові права);
 • Підготовка правового договору влаштування на роботу або оформлення договорів з надання послуг (створення продукту інтелектуальної власності), розробка спеціальних документів, які пізніше вирішують право користування і приналежність результату цієї власності, захист авторських прав власника;
 • Повний захист авторського права або ж права комерційного підприємства, а саме: підготовка пакету документів та активна діяльність (від заяви до позову або співпраці з органами державної влади);
 • Підтримка режиму нерозголошення на підприємствах, що використовують предмет інтелектуальної власності.

Чому обирають нас

Широкий спектр послуг
Конфіденційність
Професіоналізм
Оптимальні рішення

Досвід і результативність у цифрах

0

років практики

0

консультацій

0

виграних справ

0

позовних заяв