Завершено виконання договору та приєднано об’єкт Клієнта до електромереж ХАРКІВОБЛЕНЕРГО

До нашої компанії у вересні 2019 року звернулося м’ясопереробне підприємство, якому АТ Харківобленерго не видавало технічні умови для приєднання до електромереж та не укладало договір на приєднання.

Юристи ЮК «Арбітрум» разом з технічними спеціалістами Клієнта проаналізували ситуацію та протягом двох місяців проводило переговори з АТ Харківобленерго з приводу видачі технічних умов на під’єднання до електромереж за вимогами Клієнта. Однак, навіть попри те, що було узгоджено майже 90% спірних питань, все ж не змогли дійти згоди у переговорному процесі.

За для досягнення результату, передбаченого законодавством України та технологічними вимогами виробничого процесу Клієнта, юристи ЮК «Арбітрум» оскаржили відмову у видачі технічних умов та укладання договору на приєднання до НКРЄКП та АМКУ.

В результаті проведеної роботи Клієнтом були отримані технічні умови та укладено договір на приєднання за вимогами визначеними Клієнтом. Неправомірні дії АТ Харківобленерго кваліфіковані з боку НКРЄКП як неправомірні та зобов’язано АТ Харківобленерго видати технічні умови. За результатами розгляду скарги АМКУ порушено справу та винесено рішення про порушення АТ Харківобленерго законодавства про захист економічної конкуренції та накладено штраф.

На даний момент АТ Харківобленерго виконало всі зобов’язання з приєднання до електромереж об’єкту Клієнта в строк, передбачений Договором на приєднання та Кодексом систем розподілу.

Протягом всього часу юристи ЮК «Арбітрум» вели супровід цієї угоди, представляли інтереси Клієнта у НКРЄКП, АМКУ та у АТ Харківобленерго завдяки чому вся процедура під’єднання до електромереж (отримання технічних умов, підписання договору на приєднання, погодження проекту на під’єднання до електромереж, здійснення будівництва та приймання робіт з під’єднання до електромереж) відбулося у чіткій відповідності до договору.