Справу відносно клієнта закрито за відсутністю складу правопорушення

06 березня 2020 року Дзержинським районним судом м. Харкова винесене позитивне рішення у справі клієнта ЮК «АРБІТРУМ».

Так, відносно клієнта компанії було складено протокол про адміністративне правопорушення за статтею 184 Кодексу України про адміністративне правопорушення, яка передбачає ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей. Підставою для складення такого протоколу став неприємний, але цілком випадковий інцидент – 3-річна дитина помилково взяла до роту перекис водню. Батьками було своєчасно організовано надання медичної допомоги, на щастя, будь-які негативні наслідки для здоров’я дитини не настали.

Однак, співробітники правоохоронних органів в цьому вбачали порушення батьками своїх обов’язків, що і стало підставою призначення розгляду справи в суді.

Під час розгляду справи співробітниками ЮК «АРБІТРУМ» було підготовлено та подано обґрунтовані пояснення та докази, які підтверджують виконання належним чином батьківських обов’язків клієнтом, дбайливе ставлення до здоров’я своєї дитини, піклування про його виховання. Така інформація була підтверджена закладом, де виховується дитина та медичними закладами, в яких вона обліковується.

Надані пояснення та докази змогли переконати суд у тому, що виключно випадковий інцидент, який стався із дитиною, не свідчить про ухилення від виконання або неналежне виконання клієнтом своїх батьківських обов’язків, оскільки вся сукупність фактів, наведених про клієнта та його ставлення до дитини, свідчила про протилежне.

За результатами розгляду справи суд прийшов до висновку про відсутність події та складу правопорушення в діях клієнта ЮК «АРБІТРУМ», що і стало підставою для закриття провадження у справі.