Оскаржено адміністративну постанову щодо порушень умов карантину

Адвокат Карелов К.Ю. отримав позитивне рішення по справі клієнта ЮК «Арбітрум» у Голосіївському районному суді м. Києва.

Обставини справи:

Відносно клієнта компанії було складено протокол про адміністративне правопорушення за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративне правопорушення, яка передбачає стягнення за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб».

Під час ознайомлення з матеріалами справи юристами ЮК «Арбітрум» було виявлено ряд порушень з боку перевіряючих при складанні протоколу, а також під час проведення перевірки.

ЮК «Арбітрум» було підготовлено та подано обґрунтовані пояснення та докази, які спростовують обставини, зазначені у протоколі про адміністративне правопорушення, та унеможливлюють розгляд справи за даними обставинами.

У разі виникнення необхідності представництва та захисту ваших інтересів у суді або під час перевірок щодо порушення умов карантину звертайтеся до юристів ЮК «Арбітрум». Ми швидко і з радістю допоможемо.