Звільнення з 29ї виправної колонії після суддівської помилки

Провівши комплекс заходів, адвокатом ЮК Арбітрум було звільнено особу – клієнта компанії, з місця відбування покарання, куди особу було етаповано внаслідок суддівської помилки.

Чотири місяці активних дій юристів ЮК Арбітрум (касаційна скарга та її розгляд, отримання постанови Верховного суду про скасування ухвали Харківського апеляційного суду, розгляд клопотання про звільнення особи від відбування покарання та відкриття апеляційного провадження) дали змогу отримати можливість звільнити особу з місця відбування покарання.

Звільнення відбувалося з перешкодами з боку прокуратури, які за наявності рішення суду що було підставо для звільнення, не давали погодження колонії на звільнення. Завдяки комунікації з Харківським апеляційним судом, за підтримки представника Уповноваженого ВРУ з прав людини в східних областях та керівництва 29ї виправної колонії, через 10 годин клієнта було звільнено та він опинився на волі.

Обґрунтована та зважена позиція, наполегливість та знання законодавства правників ЮК Арбітрум, які захищали інтереси особи, дали змогу отримати впевнену перемогу та звільнити особу.

Захист осіб у кримінальному провадженні є одним з напрямків діяльності ЮК Арбітрум. Надаємо завжди якісний захист у кримінальних справах від обвинувачення на стадії досудового слідства, під час слідчих дій та під час судового провадження.