Скасовано податкове повідомлення рішення на суму 79 тисяч гривень

Харківським окружним адміністративним судом задоволено позов клієнта ЮК Арбітрум - ТОВ «Малороганський молочний завод» та скасовано податкове повідомлення рішення про нарахування штрафних санкцій за начебто несвоєчасну реєстрацію податкових накладних.

Проводячи перевірку, Державна фіскальна служба вважала, що мало місце реалізація продукції на невстановленого покупця, а не зазначеного у податкових накладних покупця, на загальну суму 158 тисяч гривень. Однак, заперечуючи проти позовних вимог, ДФС не надала у підтвердження своєї позиції на кого саме, окрім зазначеного у податкових накладних суб’єкта, мало місце відвантаження готової продукції.

Обґрунтована та зважена позиція правників ЮК Арбітрум, які представляли товариство у суді, дали змогу отримати впевнену перемогу та відповідно задоволення позовних вимог у повному обсязі.

Представництво у спорах з податковою є одним з напрямків діяльності ЮК Арбітрум. Надаємо завжди якісну підтримку та юридичні послуги бізнесу. Адвокати ЮК Арбітрум здійснюють захист інтересів юридичних та фізичних осіб.