Скасовано постанову про накладення адміністративного стягнення

Золочівським районним судом Харківської області задоволено адміністративний позов клієнта ЮК "Арбітрум", а саме:

  • скасовано постанову про накладення адміністративного стягнення по справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, якою було накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу;
  • провадження по даній справі закрито за відсутністю складу адміністративного правопорушення.

 

Обставини справи:

До юристів ЮК "Арбітрум" звернувся чоловік відносно якого було складено постанову про накладення адміністративного стягнення по справі про адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.132-1 КУпАП та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

Зміст оскаржуваної постанови полягає у здійсненні перевезення вантажу з перевищенням встановлених законодавством габаритно-вагових норм на 20%.

Під час розгляду справи спеціалістами ЮК «АРБІТРУМ» було підготовлено та подано обґрунтовані пояснення щодо неналежністі та недопустимості наданих відповідачем доказів, оскільки вони не містять будь-яких відомостей щодо вчинення, виявлення та фіксування правопорушення.

Надані ЮК "Арбітрум" аргументи та докази змогли переконати суд у відсутності доказів зі сторони відповідача щодо вчинення даного правопорушення.

За результатами розгляду справи суд прийшов до висновку про відсутність складу правопорушення в діях Клієнта ЮК «Арбітрум», що і стало підставою для закриття провадження у справі.