Відсутній склад правопорушення

Клієнт ЮК “Арбітрум” під час керування легковим транспортним засобом на заміській дорозі вирішив здійснити обгін транспортного засобу.

Під час руху зустрічною смугою при виконанні маневру обгону, в момент коли передня частина автомобіля Клієнта , порівнялася із задньою частиною автомобіля порушника, водій-порушник увімкнув покажчик повороту та розпочав поворот наліво.

Клієнт, розуміючи, що гальмування в зимовий період може призвести до вкрай негативних наслідків для обох учасників дорожнього руху, продовжив рух, не змінюючи швидкість з одночасним зміщенням автомобіля вліво за напрямком руху з метою уникнення зіткнення та сигналізуючи звуковим сигналом про наявність перешкоди водію-порушнику.

Уникнути зіткнення не вдалося, оскільки водій-порушник не реагував на поданий Клієнтом сигнал та продовжував здійснювати маневр повороту наліво.

Працівниками поліції на місці ДТП було складено два протоколи та, незважаючи на пояснення учасників ДТП, визначено порушення правил дорожнього руху у діях обох водіїв.

Протоколи було направлено до суду.

Під час розгляду справи за ініціативою нашого адвоката у справах ДТП Карелова К.Ю. було призначено автотехнічну експертизу.

Перед експертом поставлено питання щодо відповідності дій водіїв у дорожній обстановці.

За результатами дослідження експерт надав однозначний висновок, що в діях нашого Клієнта відсутнє порушення правил дорожнього руху.

Суд з урахуванням експертного висновку прийняв ПОЗИТИВНЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАКРИТТЯ СПРАВИ У ЗВ`ЯЗКУ З ВІДСУТНІСТЮ У ДІЯХ КЛІЄНТА СКЛАДУ ПРАВОПОРУШЕННЯ.

Захист в справах ДТП – завжди надійна допомога та результат!