Відповідальність за незаконну діяльність з організації або проведення азартних ігор та лотерей

12 вересня набуває чинності нова редакція статті 203-2 Кримінального кодексу України згідно з положенням Закону України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор».

Цією нормою встановлюється відповідальність за організацію та проведення азартних ігор без ліцензії на провадження відповідного виду діяльності або випуск чи проведення лотерей особою, що не має статусу оператора лотерей, або організацію чи функціонування закладів з метою надання доступу до азартних ігор чи лотерей, які проводяться в мережі Інтернет. Перелічені дії передбачається санкція у вигляді штрафу від 10 000 до 40 000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 170 000 до 680 000 гривень) з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на один рік.

У разі вчинення цих дій особою, яка раніше судима за незаконну діяльність з організації або проведення азартних ігор чи лотерей або за попередньою змовою групою осіб, передбачається штраф від 40 000 до 50 000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 680 000 до 850 000 гривень) з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на три роки.