Юридична компанія «Арбітрум» захистила у суді право власності на нерухоме майно (квартиру) та рішенням суду скасовано незаконну реєстрацію. Рішення суду набуло чинності.

Фінансова компанія, в володінні якої знаходилися права вимоги за кредитним договором що забезпечений іпотекою, всупереч діючому законодавству провела перереєстрацію заставного нерухомого майна без належного попередження власника, без проведення належної процедури відчуження майна та з порушенням мораторію на відчуження майна які є заставою по валютних кредитах.

Юристи юридичної компанії «Арбітрум» вивчивши надані матеріали, здійснивши аналіз проблеми отримали на власні запити додаткові матеріали захистили право власності на квартиру.

Рішенням Київського районного суду м. Харкова було визнано дії державного реєстратора незаконними та скасовано реєстрацію права власності за фінансовою компанією.

Не погоджуючись з рішенням суду першої інстанції, фінансова компанія подала апеляційну скаргу на рішення Київського районного суду м. Харкова до Харківського апеляційного суду.

Розглянувши апеляційну скаргу та відзив на апеляційну скаргу, який підготовлено юристами юридичної компанії «Арбітрум», Харківській апеляційний суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги та залишив Рішення Київського районного суду м. Харкова без змін.

Рішення набуло чинності. Право власності на квартиру повернуто законному власнику.