Зареєстровано знак для товарів та послуг

За заявкою про реєстрацію знаку для товарів та послуг, підготовлену юристами компанії Арбітрум, клієнту компанії Арбітрум зареєстровано знак для товарів та послуг.

Важливий крок при підготовці заявки на реєстрацію знаку для товарів та послуг є ретельна перевірка макету знаку, який надається Клієнтом. Юристи компанії Арбітрум перевіряють макет знаку на наявність схожих знаків, надають консультації щодо внесення змін до макету для уникнення в майбутньому претензій з боку власників інших знаків для товарів та послуг, вивчають товари, які будуть позначені знаком, та супроводжують заявку на всіх етапах до отримання свідоцтва на знак для товарів та послуг.

Під час реєстрації даного знаку виникли сумніви у експертів Укрпатенту, щодо правомірності реєстрації знаку для товарів та послуг з підстав наявності схожих за зображенням, текстом та товарами знаків для товарі та послуг, що вже зареєстровані та надано повідомлення про можливу відмову у реєстрації.

Юристами юридичної компанії Арбітрум було проаналізовано висновок експертів Укрпатенту та направлено мотивовану відповідь на повідомлення про можливу відмову у реєстрації знаку для товарів та послуг. Відповідь мала позитивний результат у вигляді успішно виконаної задачі Клієнта.

Юридична компанія Арбітрум здійснює підготовку документів для реєстрації знаків для товарів та послуг, патентів (на упаковку, корисні моделі, зовнішній вигляд, інші), захищає права власників та користувачів від незаконного використання прав інтелектуальної власності третіми особами, надає висновки щодо перспектив спору з прав на об’єкти інтелектуальної власності (оцінка можливих ризиків та наслідків).