Захищаємо права клієнта з питань кредитних відносин

Відкрито касаційне провадження щодо оскарження дій державного реєстратора та незаконних дій фінансової компанії, які призвели до позбавлення права власності Клієнта.

Обставини справи:

Між Клієнтом та Банківською установою було укладено кредитний договір, згідно з яким банк надав Позивачу на поточні потреби кредит у сумі 124 600,00 $, строком на 13 років зі сплатою за користування кредитом 14%.

Того ж дня між Клієнтом і іншими особами, з однієї сторони, та Банківською установою, з іншої сторони, було укладено договір іпотеки, згідно з яким Іпотекодавці передали в іпотеку нерухоме майно (квартиру).

Після, між правонаступником прав та обов’язків Банківської установи та Відповідачем по справі було укладено договір факторингу, за яким право вимоги заборгованості за кредитним договором перейшло до Відповідача.

Пізніше позивачу випадково стало відомо, що Відповідач примусово звернув стягнення на предмет його іпотеки, шляхом реєстрації на своє ім’я, про що свідчить інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Судом першої інстанції за результатами розгляду позовної заяви прийнято рішення, яким відмовлено у задоволенні позовних вимог . Не погоджуючись із рішенням суду першої інстанції, в інтересах Позивача, подано апеляційну скаргу.

Апеляційним судом винесено постанову, якою апеляційну скаргу залишено без задоволення, а рішення суду першої інстанції без змін. На підставі того, що рішення першої та апеляційної інстанції були прийняті із порушенням норм матеріального та процесуального права, що унеможливило встановлення фактичних обставин, які мають значення для правильного вирішення справи було подано касаційну скаргу Касаційного цивільного суду Верховного Суду.

Відкриття касаційного провадження вказує на наявність підстав у перегляді рішень першої та апеляційної інстанції, що є першим кроком до відновлення прав Клієнта.