Скасування книги відгуків та пропозицій

Мінекономрозвитку оприлюднило проект наказу «Про затвердження змін до деяких наказів і визнання такою, що втратила чинність, наказу Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України від 24 червня 1996 року № 349», який скасовує обов'язковість такої Книги.

З розвитком наукових технологій книга відгуків та пропозицій віджила себе, і на теперішній час є більш дієві методи контролю споживачів за обслуговуванням.

У територіальних органах Держпродспоживслужби і в багатьох місцевих держадміністраціях створені і функціонують консультаційно-інформаційні служби «гаряча лінія», куди споживачі можуть звернутися для отримання інформації та допомоги в захисті своїх прав. На офіційному сайті Госпродспотребслужби www.consumer.gov.ua в розділі «Зв'язки з громадськістю» підрозділ «Звернення громадян» знаходиться контактна інформація для відправки звернень як в паперовому, так і електронному вигляді.

Найбільш дієвий спосіб захисту прав споживачів - це залишати коментарі та пропозиції в мережі Інтернет. Також залишаються вимоги до куточка покупця, в якому розміщують інформацію про найменування власника або уповноваженого ним органу, адреси та номери телефонів органів, що забезпечують захист прав споживачів.

www.me.gov.ua